5a12abb00e42c0fb22d7bdb470fb002f

هیدرودرم و آبرسانی پوست

هیدرودرم ابریژن روشی برای برداشتن خارجی‌ترین لایه پوست (لایه شاخی) است که به طور عمده از سلول‌های مرده روی سطح پوست تشکیل شده است. خطوط ریز و چروک‌هایی که روی پوست به وجود می‌آید، اغلب فقط این لایه از پوست را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

وقتی که این لایه از پوست برداشته شود، بدن به سرعت اقدام به جایگزین کردن سلول‌های حذف شده با سلول‌های جدید و سالم می‌کند و به این ترتیب وضعیت ظاهری پوست بهبود پیدا می‌کند و عارضه‌ها، چروک‌ها و خطوط روی پوست و برطرف می‌شود. سطح خارجی پوست هم لطیف‌تر و محکم‌تر می‌شود. همچنین سایر روش‌های درمانی که بعد از عمل هیدرودرم استفاده شوند، تأثیر بهتری بر پوست خواهند داشت.

روش هیدرودرم:

• پوست فرسوده، خشک و افتاده را به طور دائمی احیاء کرده و درخشندگی آن را افزایش می‌دهد.

• خطوط ریز و چروک‌های روی پوست را کاهش می‌دهد و رنگ و روی فرد را تقویت می‌کند ، همچنین برای از بین بردن خط اخم استفاده می گردد .

• جوش‌ها و لکه‌های پوستی را درمان کرده یا کاهش می‌دهد و آثار زخم ناشی از جوش‌ها را برطرف می‌کند.

• ظاهر ناخوشایند ناشي از منافذ بزرگ پوست را برطرف کرده و پوست ضخیم شده را لطیف می‌کند.

• لکه‌ها و آثار ناشی از آفتاب را بهبود می‌بخشد.

• سلول‌های مرده پوست را به طور کامل حذف می‌کند و میزان تولید کلاژن و الاستین در پوست را افزایش می‌دهد.

این فناوری پیشرفته به عنوان یک روش جدید، استاندارد و راحت در عرصه خدمات میکرودرم ابریژن ارائه شده است. در حال حاضر، این روش منحصر به فرد با بهره گیری از ابزارهای دستی مخصوصی که برای آن طراحی شده و نوک آنها از الماس ساخته شده است، امکان ارائه پیشرفته‌ترین و مدرن‌ترین خدمات محافظت از پوست را فراهم ساخته است. این خدمات مدرن تحت عنوان لایه برداری به روش میکرودرم ابریژن تر و خشک شناخته می‌شود. امروزه با وجود انواع مختلف روش‌های لایه برداری و محصولات متنوع که در بازار عرضه شده است، این امکان برای پزشکان متخصص پوست فراهم شده که حداقل به چهار روش متنوع برای درمان بیماری‌ها و ارائه خدمات محافظت از پوست به انواع متقاضیان، دسترسی داشته باشند.

انواع روش‌های هیدرودرم


هیدرودرم ابریژن به روش آبرسانی

روش هیدرودرمی در واقع تلفیقی از میکرودرم ابریژن بدون استفاده از کریستال، همراه با تکنولوژی مکش (وکیوم) و محصولات استراتژیک اینفیوژن است که برای لایه برداری ملایم و مؤثر پوست استفاده می‌شود و ظاهر پوست را نرم، مرطوب، روشن و درخشان می‌سازد.

درمان جوش به روش هیدرودرم

این روش درمانی ملایم و مؤثر، ترکیبی از روش قدرتمند میکرودرم ابریژن با محلول مرطوب کننده مخصوص درمان جوش است که به رفع آثار جوش و افزایش درخشندگی پوست  و  آبرسانی پوست کمک می‌کند.

درمان لکه‌های پوستی به روش هیدرودرم

هیدرودرم ابریژن به برطرف شدن علائم لکه‌های پوستی به صورت ملایم و مؤثر کمک زیادی می‌کند. ابزارهای لایه برداری مجهز به نوک الماس همراه با ترکیبات جدید و بسیار مؤثر که در این روش مورد استفاده قرار می‌گیرد باعث لطیف‌تر شدن پوست و اصلاح و ترمیم آن می‌شود. در نتیجه رنگ و روی پوست کاملاً یکنواخت و درخشان خواهد شد.

درمان آثار پیری به روش هیدرودرم

فناوری هیدرودرم ابریژن به پزشکان متخصص پوست امکان می‌دهد که خدمات سریع و بی نظیری در زمینه کاهش چروک‌ها و خطوط ریز ناشی از پیری به متقاضیان ارائه دهند و به نتایج کاملاً رضایت بخشی دست پیدا کنند. این روش باعث بهبود قابل ملاحظه وضعیت ظاهری پوست و تحریک پوست به منظور تولید کلاژن و الاستین بیشتر می‌شود. همچنین این روش باعث افزایش استحکام، یکنواختی رنگ و درخشندگی پوست شده و چروک‌های سطح پوست را صاف می‌کند.

مواردی که هیدرودرم ابریژن برای آن توصیه می‌شود


روش هیدرودرم ابریژن برای تمامی انواع پوست‌ها، مردان، زنان، جوانان و افراد مسن کارایی دارد، اما به طور اختصاصی برای درمان موارد زیر طراحی شده است:

• پوست تیره یا بد رنگ

• خطوط ریز و چروک‌های ناشی از افزایش سن

• جوش‌های خفیف تا متوسط و آثار زخم ناشی از جوش‌ها

• جوان سازی و افزایش لطافت پوست و آبرسانی به پوست

• پوست آسیب دیده از آفتاب

• بهره گیری از روش اینفیوژن برای آبرسانی به پوست

• لکه‌های ناشی از پیری و خال‌های صورت

• جوش‌های سر سیاه

• جوش‌های سر سفید

• پوست چرب، خشک یا لکه لکه

انتظارات از عمل هیدرودرم ابریژن


برخلاف روش میکرودرم ابریژن که با استفاده از یک ابزار مخصوص، یک ناحیه از پوست را متورم می‌کند و با ارسال امواجی از کریستال‌های ریز در این ناحیه، لایه خارجی پوست را بر می‌دارد، ابزارهای مورد استفاده در هیدرودرم ابریژن بدون کریستال عمل می‌کنند و به همین دلیل به یک روش درمانی راحت و بدون درد تبدیل شده است که برای تمامی انواع پوست‌ها مناسب می‌باشد.

نوک ابزار مورد استفاده در این روش که از جنس الماس است، لایه خارجی پوست را بدون ایجاد هر گونه حساسیت و سوزش بر می‌دارد و همزمان یک ترکیب مرطوب کننده و تسکین دهنده پوست از جنس Aquafuse بر روی پوست استفاده می‌شود.

شایع‌ترین عارضه جانبی ناشی از میکرودرم ابریژن، تورم و قرمزی پوست بعد از انجام این عمل است. این عوارض بسته به خصوصیات فردی بیمار ممکن است از چند ساعت تا چند روز طول بکشد. علاوه بر آن، افرادی که از این روش استفاده می‌کنند باید در جلسات درمانی متعددی در طول یک سال شرکت کنند و ممکن است لازم باشد که از روش‌های درمانی دیگری هم برای اصلاح و بهبود پوست خود استفاده کنند. در اولین جلسه مشاوره که قبل از درمان برگزار می‌شود، یک برنامه درمانی برای شما طراحی شده و در اختیارتان قرار می‌گیرد.

این روش چقدر زمان می‌برد؟


روش مکش وکیوم و سیستم فشار کنترل شده‌ای که در دستگاه هیدرودرم ابریژن مورد استفاده قرار می‌گیرد، باعث می‌شود که این روش کارکرد کاملاً یکنواخت و ملایمی داشته باشد. کارکرد این روش بسیار ملایم‌تر و سریع‌تر از سیستم‌های قدیمی میکرودرم ابریژن است. طول مدت این عمل هم بستگی به مقدار خدمات مورد نیاز دارد و به طور میانگین بین 30 تا 45 دقیقه زمان می‌برد.

به چند جلسه درمانی نیاز است؟


تغييرات پوست بعد از اولين جلسه درماني قابل مشاهده خواهد بود. تعداد جلسات میکرودرم ابریژن را می‌توان بسته به شدت تحمل پوست شما و نتایج مورد انتظار از این عمل، از یک بار در هفته تا یک بار در هر 8 هفته تنظیم کرد. معمولاً یک دوره کامل درمان شامل 6 جلسه است و بعد از آن یک برنامه نگهداری برای کمک به حفظ نتایج عمل برای شما در نظر گرفته می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با پزشک معالج خود مشورت کنید.

ایمنی درمان


در قسمت نوک ابزارهای مورد استفاده در این روش، يک گوي ريز از جنس پلاستیک تعبیه شده است که باعث می‌شود اين وسيله به راحتی و بدون ایجاد هر گونه آسیبی، بر روی پوست سُر بخورد.

مزایا


  •  پوست را جوان می‌کند و علائم پیری را کاهش می‌دهد.

• معمولاً به تیمارهای قبل از درمان نیاز ندارد.

• بر روی تمامی انواع پوست‌ها، مردان و زنان، افراد جوان و مسن قابل اجرا است و به زمان استراحت بعد از عمل نیازی ندارد.

• یک روش درمانی بسیار انعطاف پذیر است که به صورت انفرادی توسط متخصصین ماهر و با تجربه ما قابل انجام خواهد بود.

• یک عمل غیر تهاجمی و تقریباً بدون درد است.

• بعد از انجام این عمل، خاصیت پذیرندگی پوست نسبت به کرم‌های ضد پیری و سایر انواع کرم‌ها (مانند کرم‌های ضد جوش) بیشتر خواهد شد.

• مزایای دراز مدت حاصل از سایر روش‌های درمانی با نتایج این عمل، هم افزایی داشته و ترکیب این روش‌ها می‌تواند باعث دستیابی به نتایج بهتری شود.

سؤال خود را درمورد موضوع این مقاله میتوانید از طریق فرم زیر پرسیده و پاسخ بگیرید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme